بسم الله الرحمن الرحیم

آنچه که امروز می‌نویسم نشأت گرفته از درد عمیقی و نا امیدی شدیدی است که یکی دو روز است بر وجود و جان من سیطره یافته است. برای منی که این راه و این آرمان را خود انتخاب کرده ام و در هر جایی که توانایی تاثیر گذاری داشته ام از فعالیت دریغ نکرده ام، سخت است شنیدن حرف هایی و تحمل افرادی.

امروز که می‌نویسم قلبم پر از درد هایی است که نگفتنشان سخت است اما برای حفظ آبرو باید نگفت. متهم می‌شویم به تلاش برای دیده شدن یا اندازه (گاو) فهم تشکیلاتی و بصیرت نداشتن! بله این که کسی در مورد شما دروغی گفته و شما با دروغی دیگر لاپوشانی کرده اید حتما منتهی الیه تقواست! این وسط هم فقط ما بندگان بی تقوا و بی بصیرتی هستیم که از روزی که چشم به این جهان گشوده ایم بی اخلاق بودیم.

سال تا ماه رسانه های معاند نظام و انقلاب را تخطئه می‌کنیم با این پیش فرض که دروغ منتشر می‌کنند و جنگ روایت ها درست می‌کنند و در نهایت مطلب نادرست را به خورد مخاطب می‌دهند. تازه یادمان می‌افتد که رسانه ها افتاده دست آن وری ها.بعد به جنب و جوش میفتیم که جبهه انقلاب را نجات بدهیم غافل از این که کل جبهه را درون باتلاقی انداخته ایم که دست و پا زدن بیشتر در آن مساوی است با بیشتر فرو رفتن در آن. همان طور که آن ها عکس ها و فیلم های غیر واقعی می‌گذارند و گزاره مورد نظر خود را در مخ مخاطب فرو ‌می‌کنند، ما هم همین کار را می‌کنیم و حس میکنیم که با چون نیت ما متفاوت است روشمان نیز پاک و مطهر است. بنده از همین جا مرگ معنوی سازمان ب دانشجویی را در دانشگاه شهید بهشتی اعلام می‌کنم و معتقدم تا این مدیران و تصمیم گیران در حال اداره این خیل عظیم از رهروان هستند، بیشتر از این که شبیه لشکر مخلص خدا باشند شبیه ارابه هایی هستند که رو به قعر جهنم دارند. حیفم می‌آید از آن جوانان پاک و مخلص و دغدغه مندی که ظرفیت هایشان در این سیستم تلف می‌شود و با مدل انسان نسازشان قرار است تربیت شوند!

می‌گویند گل به خودی نزنیم.آقا جان، گل به خودی اگر باعث شود به خودمان بیاییم و روشمان را تغییر دهیم و تلنگری باشد بر ذهن شرطی شده مان نسبت به موقعیت ها و افراد مختلف، نه تنها هیچ اشکالی ندارد بلکه باعث رشد است. بنده‌ی خدا اگر من به شما تلنگر نزنم در جایی دیگر از شخصی غیر از من که درجه دلسوزی اش اصلا مشخص نیست سیلی میخوری. و نکته جالب توجهش این است که در آن شرایط دیگر به تغییر و اصلاح فکر نمی‌کنی و یک سر، دم از انتقام میزنی.

باز هم می‌گویم که «اللهم الجعنا من جندک، فان جندک هم الغالبون» اما خدایا اگر قرار است با همین بزرگواران در یک لشکر باشم از همین تریبون عاجزانه درخواست می‌کنم راه حق و حقیقت را نشانشان دهی و بر صراطشان بیاوری. من هم که خود بر گناهان خود معترفم، هر چند سالک الی الله محسوب نمی‌شوم ولی فرار هم نمی‌کنم، ما را هم به راه بیاور راه مستقیم، راه کسانی که بر آن ها نعمت بخشیدی.

آتش زیر خاکستر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلامتی و لاغری عربی آنلاین نفت نیوز Jill بودُ نبودِ من ذره ای بودم و مهر تو مرا بالا برد حسِ آشنا اکانت های کلش اف کلنز تبلیغات تلویزیونی | تیزر تبلیغاتی